Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Never
th: ไม่เคย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Other
th: อื่นๆ
