Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Never
ar: أبدا

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Other
ar: آخر

en: Both
ar: جميعهم

en: Debug
ar: تنقيح

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
