Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Never
de: Nie

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: Other
de: Weitere

en: Both
de: Beide

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: Image path
de: Bildpfad

en: Debug
de: Debuggen

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Ratio
de: Verhältnis

en: Mute
de: Stumm

en: Video image
de: Videobild

en: Looping
de: Endlosschleife

en: Stretch
de: Strecken
