Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Other
eu: Bestea

en: Both
eu: Biak

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena

en: Debug
eu: Araztu
