Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Never
fr: Jamais

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Other
fr: Autre

en: Both
fr: Les deux

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Image path
fr: Chemin de l'image

en: Autoplay
fr: Lecture automatique
