Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Never
he: אף פעם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Other
he: אחר

en: Both
he: שנייהם

en: Debug
he: אתר באגים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית
