Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Other
vi: Khác

en: Both
vi: Cả hai

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Image path
vi: Đường dẫn ảnh

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Ratio
vi: Tỷ lệ

en: Mute
vi: Tắt
