Paxton (3.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
