Paxton (3.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
