Paxton (3.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: content
eu: edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
