Paxton (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
