Paxton (3.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: content
oc: contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Banner
oc: Bandièra

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
