Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت
