Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Sum
el: Άθροισμα
