Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ
