Payeer Electronic Wallet (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Currency
fa: واحد پول

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Payment
fa: پرداخت

en: Sum
fa: مجموع
