PayEx (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Default currency
el: Προεπιλεγμένη ισοτιμία

en: Name
el: Όνομα

en: Euro
el: Ευρώ

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
