PayEx (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Euro
ar: اليورو

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
