PayEx (8.x-1.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Transaction ID
hi: लेनदेन आईडी

en: Default currency
hi: डिफ़ॉल्ट मुद्रा

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Euro
hi: यूरो

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hi: %type: @message in %function (लाइन %line का %file)।
