PayEx (8.x-1.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Name
cs: Jméno

en: Capture
cs: Zachytit

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
