PayEx (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Name
nl: Naam

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Default VAT rate
nl: Standaard BTW-tarief

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).
