PayEx (8.x-1.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Default currency
tr: Varsayılan Para Birimi

en: Name
tr: İsim

en: Euro
tr: Avro

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
