PayEx (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
it: ID transazione

en: Default currency
it: Valuta predefinita

en: Name
it: Nome

en: Authorize
it: Autorizza

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
it: %type: @message in %function (linea %line di %file).
