Payfast Donation Block (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
