Payfast Donation Block (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
