Payfast Donation Block (1.0.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel
