Payfast Donation Block (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: First name
bs: Ime

en: Authored on
bs: Napisano
