Payfast Donation Block (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Email address
cs: E-mail

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Amount
cs: Částka

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka
