Payfast Donation Block (1.0.0) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Amount
de: Betrag

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Donate
de: Spenden

en: Changed
de: Geändert

en: Payment status
de: Zahlungsstatus

en: Other Settings
de: Weitere Einstellungen

en: User's first name.
de: Vorname des Benutzers.

en: User's last name.
de: Nachname des Benutzers.

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Merchant Key
de: Händerschlüssel

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
