Payfast Donation Block (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
