Payfast Donation Block (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Amount
et: Kogus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
