Payfast Donation Block (1.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Amount
fi: Määrä

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus
