Payfast Donation Block (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
