Payfast Donation Block (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Amount
hr: Iznos

en: Authored on
hr: Izrađeno
