Payfast Donation Block (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
