Payfast Donation Block (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты
