Payfast Donation Block (1.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Amount
lt: Suma

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Pass phrase
lt: Slaptažodis
