Payfast Donation Block (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
