Payfast Donation Block (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Amount
pt: Quantia

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado
