Payfast Donation Block (1.0.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
