Payfast Donation Block (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
