Payfast Donation Block (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
