Payfast Donation Block (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
