Payfast Donation Block (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
