Payfast Donation Block (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం
