Payfast Donation Block (1.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
