Payfast Donation Block (1.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
