Payfast Donation Block (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Amount
vi: Số lượng

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Payment status
vi: Tình trạng thanh toán
