Payfast Donation Block (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
