Payfast Donation Block (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
